KARIÉRA

Nabízíme tyto volné pracovní pozice:

 Obchodní zástupce - technický poradce

 Náplň práce:

- akvizice nových klientů a péče o stávající klienty v svěřené oblasti

- poradenství a prezentace produktů u zákazníka

- zpracování kalkulací a nabídek

- uzavření kupní smlouvy resp. objednávky

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického směru

- základní znalost technického kreslení a dobrou orientaci v technických výkresech

- zkušenost s prodejem

- znalost práce na PC - excel,word...

- řidič.průkaz sk.B

- komunikativnost, samostatnost a pečlivost

- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti

- pravidelné finanční ohodnocení závislé na výkonu

- odborné školení

- technické vybavení (mobilní telefon, notebook , po zapracování firemní automobil)

Místo pracoviště:                            Praha nebo Ústí nad Labem

Typ pracovního poměru:             Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:         Na dobu neurčitou

Benefity:                            Provize z prodeje, mobil. tel., notebook, po zapracování firemní automobil

Požadované vzdělání:                   Středoškolské

Požadované jazyky:                       Čeština (Výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (základní)

Dále nabízíme tyto volné pracovní pozice:

1) Montér výtahů pro montážní a servisní činnosti po celé ČR

2) Servisní pracovník pro servis výtahů v oblastech - Praha, Ústí n. L., Liberec

Nabízíme:

  • perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti
  • možnost příspěvku na ubytování
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • zkušenosti v oboru
  • manuální zručnost
  • pozitivní přístup k práci

Friends link: 210-060 pdf 70-243 exam 300-101 practice test 300-320 exam 300-070 vce 300-075 pdf 300-115 dumps 400-101 pdf sy0-401 pdf 200-105 pdf 200-125 dumps 200-310 pdf 100-105 dumps 210-260 pdf