RÁMY KABIN

Výroba rámů kabin pro naší modelovou řadu kabin DELTA CAB je samozřejmostí. Dokážeme se přizpůsobit nejrůznějším požadavkům našich klientů: např. rámy pro výtahy velkých nosností (až 10t), rámy pro bubnové osobní výtahy (typ BOV), kde je zapotřebí docílit nejmenší celkové hmotnosti kabiny s rámem a doplňky.
Standardní povrchová úprava rámů je antikorozní syntetický základní nátěr, popř. na vyžádání vrchní syntetický nátěr v odstínech RAL dle výběru ze vzorníku.

Rozdělení rámů kabin:

 • RÁMY KABIN PRO HYDRAULICKÉ VÝTAHY
 • RÁMY KABIN PRO TRAKČNÍ VÝTAHY (lanování 1:1 nebo 1:2)
 • RÁMY KABIN PRO BUBNOVÉ VÝTAHY (typ BOV)

RÁMY KABIN PRO HYDRAULICKÉ VÝTAHY

obrazky/190_th Rámy hydraulických výtahů s jednostranným vedením (píst na straně), jsou osazeny v horní i spodní části rámu valivým vedením, které přenáší axiální sily na vodítka. U rámů se dvěma písty na bocích lze použít kluzné vodící čelisti, jejich umístění je v horní i spodní části rámu. Dle požadavků ČSN EN 81-2, použijeme-li způsob lanování 1:2, jsou rámy hydraulických výtahů vybaveny jednosměrnými zachycovači. U rámů s přímou rychlostí zdvihu zachycovače nejsou (bezpečnost provozu je ošetřena pomocí tzv. hydraulického zámku)

 

RÁMY KABIN PRO TRAKČNÍ VÝTAHY (lanování 1:1 nebo 1:2)

obrazky/188_th Rámy trakčních výtahů jsou ve většině případů vedeny v horní i spodní části rámu v kluzných vodících čelistech. Jednostranně vedené rámy jsou osazeny v horní i dolní části valivým vedením, které přenáší působení axiálních sil na vodítka. Dle požadavků ČSN EN 81-1 jsou rámy trakčních výtahů vybaveny obousměrnými zachycovači -viz níže.

 

RÁMY KABIN PRO BUBNOVÉ VÝTAHY (typ BOV)

obrazky/354_th Provedení rámu pro bubnové výtahy typ BOV 250kg nebo BOV 320kg je shodné s provedením standardních rámů trakčních výtahů. Tyto rámy byly speciálně vyvinuty, neboť hmotnost kabiny vč. rámu a doplňků je díky koncepci pohonu bubnového výtahu omezena. Použitý materiál je velmi lehký, přesto dostatečně pevný (rám je z tenkostěnných profilů, stěny kabiny jsou odlehčené - hliníkové).

 

Společnost DELTA CVS s.r.o. Vám dále nabízí široký sortiment doplňků:

 • VÁŽENÍ
 • ZACHYCOVAČE
 • OMEZOVAČE RYCHLOSTI
 • VODÍCÍ ČELISTI
 • SAMOMAZAČE

VÁŽENÍ

Nejčastěji dodávaným typem vážení je FORMAT 1 ( 4 nebo 6-ti bodové tenzometrické vážení umístěné mezi rámem kabiny a podlahou kabiny. Vážení lze také umístit na lana, ovšem s délkou (narůstající hmotností) vlečných kabelů roste i nepřesnost samotného vážení.

ZACHYCOVAČE

obrazky/353_thDle požadavků vyplývajících z bezpečnostních předpisů pro konstrukci a montáž výtahů členíme zachycovače do dvou skupin:

 • obousměrné
 • jednosměrné - pouze u hydraulických výtahů s lanovým převodem 1:2 a rámů typ BOV

Zachycovače je možné umístit na spodní nebo horní část rámu. Naše společnost používá zachycovače od firem SCHLOSSER a DYNATECH.

 

OMEZOVAČE RYCHLOSTI

obrazky/355_th Standardně dodávané omezovače jsou typu GLOBAL LK 300 včetně závaží a kladky s čepem. Pokud není prostor v šachtě dostatečně velký, použijí se omezovače GLOBAL LK 200 .

 

VODÍCÍ ČELISTI

obrazky/190_th- kluzné vedení typu HSM (100-180mm) se používá u trakčních a hydraulických výtahů (vodítka na bocích kabiny, bez působení axiálních sil na vodítka)
- valivé vedení se používá především u rámů s jednostranným vedením hydraulických nebo trakčních výtahů (vodítka na jedné straně šachty, při působení axiálních sil na vodítka)

 

SAMOMAZAČE

obrazky/352_th Samomazače jsou nezbytnou součástí výtahové technologie a zajišťují nepřetržité mazání kluzných ploch vodítek.

 

Kabiny atypické - na zakázku

Odkazy:


 
VaultPos.com is for sale | HugeDomains Skip to main content
VaultPos.com
Buy now: $10,195 ▸ Buy now
 • 30-day money back guarantee
 • Take immediate ownership
 • Safe and secure shopping

VaultPos.com

This domain is for sale: $10,195

▸ Buy now
▸ Buy now
Questions? Talk to a domain expert: 1‑303‑893‑0552
 • Enjoy zero percent financing
 • Quick delivery of the domain
 • Safe and secure shopping

Since 2005, we've helped thousands of people get the perfect domain name

M
N
D
S
V
See more testimonials

Our promise to you

30-day money back guarantee

HugeDomains provides a 100% satisfaction guarantee on every domain name that we sell through our website. If you buy a domain and are unhappy with it, we will accept the return within 30 days and issue a full refund – no questions asked.

Quick delivery of the domain

In most cases access to the domain will be available within one to two hours of purchase, however access to domains purchased after business hours will be available within the next business day.

Safe and secure shopping

Your online safety and security is our top priority. We understand the importance of protecting your personal information.


We protect your information through SSL encryption technology, providing the safest, most secure shopping experience possible. Additionally, you may checkout with PayPal or Escrow.com.

Yes, you can transfer your domain to any registrar or hosting company once you have purchased it. Since domain transfers are a manual process, it can take up to 5 days to transfer the domain.

 

Domains purchased with payment plans are not eligible to transfer until all payments have been made. Please remember that our 30-day money back guarantee is void once a domain has been transferred.

 

For transfer instructions to GoDaddy, please click here.

Once you purchase the domain we will push it into an account for you at our registrar, NameBright.com, we will then send you an email with your NameBright username and password. In most cases access to the domain will be available within one to two hours of purchase, however access to domains purchased after business hours will be available within the next business day.

Nothing else is included with the purchase of the domain name. Our registrar NameBright.com does offer email packages for a yearly fee, however you will need to find hosting and web design services on your own.

Yes we offer payment plans for up to 12 months. See details.

If you wish the domain ownership information to be private, add WhoIs Privacy Protection to your domain. This hides your personal information from the general public.

 

To add privacy protection to your domain, do so within your registrar account. NameBright offers WhoIs Privacy Protection for free for the first year, and then for a small fee for subsequent years.

 

Whois information is not updated immediately. It typically takes several hours for Whois data to update, and different registrars are faster than others. Usually your Whois information will be fully updated within two days.

Your Web address means everything – watch our video see why

Your Web address means everything
watch our video see why

Other domains you might like

Quick stats

Domain length
8 characters
Keywords
Base domain
VaultPos
TLD extension
.com
VaultPos.com ▸ Buy now ▸ Start Payment Plan
Friends link: 210-060 pdf 70-243 exam 300-101 practice test 300-320 exam 300-070 vce 300-075 pdf 300-115 dumps 400-101 pdf sy0-401 pdf 200-105 pdf 200-125 dumps 200-310 pdf 100-105 dumps 210-260 pdf