MALÉ NÁKLADNÍ VÝTAHY - TYP BKG
Pohon trakční lanový, nosnost 50, 100 nebo 300 kg

Osobní | Nákladní | Autovýtahy | Malé nákladní výtahy | Plošiny

Další informace:

obrazky/28_thobrazky/27_thobrazky/26_th

Malé nákladní (servisní) výtahy s nosností 50, 100 nebo 300 kg. Lze dodat v provedení nákladišť z jedné strany nebo prokládací provedení s dveřmi umístěnými proti sobě nebo přes roh. Rychlost výtahů je od 0,2 do 0,45 m/s.

obrazky/29_thobrazky/31_th
 

Šachta a šachetní dveře

Výtah je dodáván s pomocnou ocelovou pozinkovanou montážní konstrukcí, která je určená k zástavbě například do zděné šachty. Šachetní dveře jsou ve dvou variantách - vertikálně posuvné dle DIN 18092 nebo jednokřídlé otočné dle DIN 18090, Dveře jsou v provedení pozinkovaný ocelový plech vhodný pro dodatečnou povrchovou úpravu nebo s povrchovou úpravou broušený nerez. Dveře mohou být umístěny v určité výšce na parapetu nebo u podlahy.
Svisle posuvné bariery na parapetu
obrazky/308_thSvisle posuvné bariery u podlahy
obrazky/309_thOtočné dveře u podlahy

obrazky/310_thKombinace svisle posuvných bariér a otočných dveří

obrazky/311_th

Kabina


Kabina je ocelová v provedení pozinkovaný ocelový plech vhodný pro dodatečnou povrchovou úpravu nebo s povrchovou úpravou broušený nerez. Kabinu lze dodat i s mezipodlahou .
 

Strojovna a dvířka strojovny

Ve strojovně umístěné nahoře v šachtě nebo vedle šachty je umístěn kompaktní pohon se šnekovým převodem, hnacím kolem nebo navíjecím bubnem, brzdou a ručním kolem. Dvířka strojovny jsou jednokřídlá v provedení pozinkovaný ocelový plech vhodný pro dodatečnou povrchovou úpravu nebo s povrchovou úpravou broušený nerez. Dvířka jsou uzamykatelná bezpečnostním klíčem.
 

Pohony malých nákladních výtahů

obrazky/327_thobrazky/329_thobrazky/328_th


Řízení a elektroinstalace výtahu

Mikroprocesorové řízení umožňující přivolání a odeslání kabiny ze stanice. Elektroinstalace je přizpůsobena pro rychlou montáž propojením konektorů.
 

Stavební připravenost pro instalaci zařízení

Podrobné podmínky stavební připravenosti pro montáž zařízení naleznete v sekci „ Ke stažení“ (odkaz na malé nákladní výtahy). V případě, že není možné některou z prací zajistit, provádíme tyto práce subdodavatelsky ve spolupráci s osvědčenými dodavateli. Po technickém upřesnění zpracujeme detailní dispoziční výkresovou dokumentaci, kterou je možné pro usnadnění dalšího projektování vyhotovit též v datovém formátu DWG.
 

Splnění podmínek platných norem a dalších standardů

Výtahy splňují podmínky směrnice 98/37/EC a ČSN EN 81-3 ( Bezpečnostní předpisy pro konstrukci a montáž výtahů ). Výtahy jsou dodávány s dodržením podmínek standardu ISO 9001:2000 - systém managementu kvality, standardu ISO 14001:2004 - systém managementu environmentu, specifikace OHSAS 18001:1999 - systém managementu BOZP. Po instalaci zařízení je vždy provedeno ověření shody výtahu dle zákona č.22/97 Sb., v platném znění, provedené nezávislou autorizovanou osobou (TÜV) a provozovateli výtahu je předána předepsaná dokumentace výtahu dle platných norem (osvědčení k provozu zařízení, certifikáty jednotlivých dílů, kniha výtahu, apod.).
 

Servis zařízení

Společnost DELTA CVS s.r.o. zajišťuje komplexní záruční a pozáruční servis dodaného zařízení s 24 hodinovou pohotovostní službou.

Fotogalerie


 
VaultPos.com is for sale | HugeDomains Skip to main content
VaultPos.com
Buy now: $10,195 ▸ Buy now
  • 30-day money back guarantee
  • Take immediate ownership
  • Safe and secure shopping

VaultPos.com

This domain is for sale: $10,195

▸ Buy now
▸ Buy now
Questions? Talk to a domain expert: 1‑303‑893‑0552
  • Enjoy zero percent financing
  • Quick delivery of the domain
  • Safe and secure shopping

Since 2005, we've helped thousands of people get the perfect domain name

M
N
D
S
V
See more testimonials

Our promise to you

30-day money back guarantee

HugeDomains provides a 100% satisfaction guarantee on every domain name that we sell through our website. If you buy a domain and are unhappy with it, we will accept the return within 30 days and issue a full refund – no questions asked.

Quick delivery of the domain

In most cases access to the domain will be available within one to two hours of purchase, however access to domains purchased after business hours will be available within the next business day.

Safe and secure shopping

Your online safety and security is our top priority. We understand the importance of protecting your personal information.


We protect your information through SSL encryption technology, providing the safest, most secure shopping experience possible. Additionally, you may checkout with PayPal or Escrow.com.

Yes, you can transfer your domain to any registrar or hosting company once you have purchased it. Since domain transfers are a manual process, it can take up to 5 days to transfer the domain.

 

Domains purchased with payment plans are not eligible to transfer until all payments have been made. Please remember that our 30-day money back guarantee is void once a domain has been transferred.

 

For transfer instructions to GoDaddy, please click here.

Once you purchase the domain we will push it into an account for you at our registrar, NameBright.com, we will then send you an email with your NameBright username and password. In most cases access to the domain will be available within one to two hours of purchase, however access to domains purchased after business hours will be available within the next business day.

Nothing else is included with the purchase of the domain name. Our registrar NameBright.com does offer email packages for a yearly fee, however you will need to find hosting and web design services on your own.

Yes we offer payment plans for up to 12 months. See details.

If you wish the domain ownership information to be private, add WhoIs Privacy Protection to your domain. This hides your personal information from the general public.

 

To add privacy protection to your domain, do so within your registrar account. NameBright offers WhoIs Privacy Protection for free for the first year, and then for a small fee for subsequent years.

 

Whois information is not updated immediately. It typically takes several hours for Whois data to update, and different registrars are faster than others. Usually your Whois information will be fully updated within two days.

Your Web address means everything – watch our video see why

Your Web address means everything
watch our video see why

Other domains you might like

Quick stats

Domain length
8 characters
Keywords
Base domain
VaultPos
TLD extension
.com
VaultPos.com ▸ Buy now ▸ Start Payment Plan
Friends link: 210-060 pdf 70-243 exam 300-101 practice test 300-320 exam 300-070 vce 300-075 pdf 300-115 dumps 400-101 pdf sy0-401 pdf 200-105 pdf 200-125 dumps 200-310 pdf 100-105 dumps 210-260 pdf